האם מסגרת התקציב שלכם מועטה עבור רכישת שמלות כלה?

במידה ומסגרת התקציב שלכן מועטה עבור רכישת שמלות כלה, והנכן עשויות לממן את ההוצאה הכספית רק של השכרת שמלת כלה פשוטה, תיקחו בחשבון שיש באפשרותכן להיראות יותר אקסקלוסיביות ואלגנטיות על ידי הוספה של אקססוריז. כמו למשל – ענידת תכשיטים יוקרתיים, בולרו מתחרה, וכיוצא בזאת. 

כדאי לכן להתחיל לתור אחר שמלות כלה מבעוד מועד – 

כדאי לכן להתחיל לתור אחר שמלות כלה מבעוד מועד, זה משמעותי בפרט במידה והנכן עומדות להינשא לבחיר לבכן בעונת הקיץ, אשר נחשבת לעונה הכי חמה ועמוסה של החתונות. בשל כך, רק טבעי הדבר בחנויות שמוכרות או שמשכירות את שמלות הכלה תהיה כמות מוגבלת שלהן, וקיימת אפשרות ממשית שאין תצליחו למצוא את שמלת הכלה המושלמת בשבילכם בסמוך למועד יום החופה והקידושין שלכן.  

עליכן לבחור שמלות כלה תוך כדי מחשבה על הקונספט של יום החתונה שלכן – 

עליכן לבחור שמלות כלה תוך כדי מחשבה על הקונספט של יום החתונה שלכן. הווה אומר – במידה ומיקום החתונה שלכם הוא בים, אזי שמלת כלה עם שובל ארוך או כל מיני קישוטים למיניהם, עשויה להתקלקל במהרה. לעומת זאת, אם הנכן רוכשות שתי שמלות לכלה, אחת עבור הצילומים ואחת עבור האירוע עצמו, כי אז לשמלת כלה עבור הצילומים אתם יכולים להוסיף שובל ארוך ועם כל מיני קישוטים, כי לא קיים הסיכון שייסוב נזק כל שהוא לשמלת הכלה שלכן. 

הנכן נדרשות לברר מראש את כל התנאים של השכרת שמלות כלה – 

בשל העובדה שהשירותים שמוענקים על ידי בתי עסק להשכרת שמלות כלה יכולים לכלול כל מיני תנאים, הנכן נדרשות לאלתר לברר עליהם. תיתנו את דעתכם על כך כי ניקיון או שינויים של שמלת כלה יכולים לגרום לעליית המחיר שלה, וידע מקדים מהווה עבורכן כוח.  

אל לכן לפספס את מועד ההחזרה של השכרת שמלות כלה – 

כאשר אתן נוקטות בדרך של השכרת שמלות כלה, אל לכן לפספס את מועד ההחזרה שלהן. מרבית בתי העסק שעוסקים בתחום זה יכולים לדרוש מכם עוד עמלה, במידה ותשיבו את שמלת הכלה כאשר תם המועד שנקבע מלכתחילה.  

לשם מניעת מצב לא נעים – הקפידו למדוד את שמלות כלה זמן רב בטרם שהנכן מתחתנות – אף במידה והנכן רוכשות שמלת חתונה, ואף במידה והנכן שוכרות שמלות כלה, הקפידו למדוד אותן זמן רב בטרם שהנכן מתעתדות להינשא כדת וכדין. אפילו שנראה לכן ואתם משוכנעות לחלוטין כי שמלת הכלה שבחרתן מתאימה לקימורי הגוף שלכן כמו כפפה ליד, תמיד קיימת אפשרות שביום הגורלי שלכן היא לא תחמיא לכן כל כך, בלשון המעטה.