משרדים בירושלים

אם אתם עוסקים בביטוח, אתם צריכים משרד. אם סיימתם לימודי חשבונאות, גישור או אולי פרסום, גם אתם צריכים משרד. אדריכלים, יועצים, מאמנים אישיים, כל אלה ואחרים חייבים לשכור (או לקנות) משרד. אבל האם זה הזמן הנכון לחפש משרדים בירושלים? יצאנו ובדקנו.

אמרו ירידת מחירים? אז אמרו

אנו מכירים לא מעט בעלי עסקים שרצו לקנות או לשכור משרד כבר לפני שנה ואפילו לפני חמש שנים, אך נרתעו. לא רק חסמים פסיכולוגיים או חששות יכולים לעכב פתיחה של עסק. לפעמים המיתוסים לגבי מחירי נדלן יכולים להוות מכשול של ממש. נסביר.

לא משנה אם אתם מחפשים משרדים בירושלים למכירה או להשכרה, סביר להניח שיש לכם דעה לגבי מחירי משרדים כיום. אולי תופתעו לגלות שהמון אנשים חושבים כמוכם אבל הרבה אחרים חושבים להפך.

לפני מספר שנים צוטטו בעיתונות גורמים בכירים שהבטיחו כי הנה, ירידת מחירים צפויה, גם בירושלים וגם בסמוך לה. אבל הזמן עובר ואי אפשר לומר שירידת מחירים צנחה עלינו. קשה מאוד להעריך האם בעתיד הקרוב המחירים ירדו או אולי להפך, יעלו. אם אתם רוצים עסק, דחיינות לא תועיל לכם. מי שסבור כי כעת המחירים יקרים מדי, יוכל לחפש משרד בשכונה פחות יוקרתית. במידת הצורך, אפשר לנסות לשכור משרד עם שותף או שותפים.

משרד הוא התדמית שלכם

כשמחפשים משרדים בירושלים, חשוב לבדוק מהם המחירים למטר מרובע, הן בהשכרה והן במכירה. אבל לא רק גודל המשרד והמחיר למטר חשובים לכם. זכרו כי אופי המשרד, מיקומו וה"ארומה" שלו, משפיעים על התדמית העסקית שלכם. משרד במיקום טוב משדרג את המוניטין העסקי כמעט באופן אוטומטי. יחד עם זאת, בעסקים מסוימים שבהם פחות מקבלים לקוחות ביום יום, מיקום המשרד פחות משמעותי.